Skip to content

Aranżacja wnętrz: Estetycznie, funkcjonalnie, z pazurem

Aranżacja wnętrz to wielka przygoda, a zarazem ogromna odpowiedzialność… Projektując wnętrza tworzymy warunki życia osób, które dotychczas były nam zupełnie obce. Nasz projektant wnętrz przygotuje dla nich wizualizacje 3D najważniejszych pomieszczeń w ich mieszkaniach i domach. Żeby mógł jak najlepiej wywiązać się z tego zadania naszą współpracę rozpoczynamy do rozmowy.

Opowiadasz nam o swoich wymarzonych wnętrzach, a my pytamy Cię o Twoje nawyki i przyzwyczajenia… Dopytujemy o szczegóły i pozornie nieistotne drobiazgi. Informacje, których dostarczysz nam podczas rozmowy nasz architekt wnętrz przekuje na projekt. Na kolejnym etapie naszej współpracy wdrożymy ten projekt w Twoją przestrzeń, kreując jej funkcjonalność, estetykę, unikalny charakter. Zależy nam na tym, aby to była prawdziwie Twoja przestrzeń. Nie aranżujemy wnętrz do magazynów meblowych, ani uniwersalnych pokoi hotelowych. Projektowanie wnętrz traktujemy bardzo indywidualnie, a przygotowywane wizualizacje 3D dostosowujemy do możliwości technicznych danego lokalu.

Architekt wnętrz czy projektant?

W MDS-Home do aranżacji wnętrz podchodzimy kompleksowo. Nasz Zespół to architekt i projektant wnętrz, fachowcy od poszczególnych instalacji i specjaliści do wybranych systemów wykończeniowych. Dzięki ich współpracy oferowane wnętrza, które wykańczamy w systemie pod klucz doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

To, co wyróżnia nasz Zespół na rynku usług remontowych i wykończeniowych to współpraca na każdym etapie realizacji projektu. Architekt i projektant wnętrz polegają na ocenie technicznej nieruchomości przeprowadzonej przez wykonawczą część Zespołu. To pozwala im na projektowanie wnętrz w oparciu o dane techniczne i faktyczne możliwości dostępne w danym lokalu. Dzięki temu nasze aranżacje wnętrz nie pokazują rozwiązań, których z różnych przyczyn nie będziemy w stanie zrealizować i nie przekłamują rzeczywistości po to, żeby projekt był bardziej atrakcyjny dla oka. Jesteśmy rzetelni i precyzyjni w naszych działaniach.

Projektowanie wnętrz: Piaseczno, Warszawa, okolica

Inwestorów zainteresowanych zleceniem projektu aranżacji wnętrza zachęcamy do kontaktu. Usługi projektowe oraz remontowe świadczymy na terenie miast Warszawa i Piaseczno. Współpracujemy również z Klientami z sąsiednich miejscowości. Działamy kompleksowo, zapewniając możliwość sprawnej realizacji wybranego projektu. Naszą specjalnością są wnętrza mieszkalne. Aranżacje wnętrz przygotowujemy na potrzeby mieszkań, przestronnych apartamentów oraz domów jednorodzinnych.

Ze względu na walory takiej formy prezentacji nasz architekt i projektant wnętrz przedstawia projekty w postaci wizualizacji 3D. Wizualizacja 3D to bardzo dogodna forma odbioru projektu ze względu na swoją czytelność i przejrzystość. Usługi wykończeniowe świadczymy w oparciu o wersję projektu zaakceptowaną przez Klienta.

W razie pytań lub wątpliwości Zespół MDS-Home pozostaje do Państwa dyspozycji.