Skip to content
MDS-Home_Hero-Stolarnia_Mobile_01

Stolarnia mds

Zabudowy na wymiar

Stolarnia MDS to przysłowiowa “wisienka na torcie” naszych usług. Na podstawie wieloletniego doświadczenia przy pracach wykończeniowych i projektowych stworzyliśmy pracownie stolarską, w której zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia: od pomiarów i wyceny, aż po dostawę gotowych mebli i montażu u Klienta. Szanujemy Państwa czas, dlatego każde zlecenie realizujemy szybko i terminowo, z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości i staranności wykonania Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością. Swoje usługi oferujemy mieszkańcom Warszawy i okolic. Wykonujemy meble zarówno do mieszkań i domów, jak i dla firm i instytucji. Zawsze solidnie, rzetelnie i zgodnie z ustaleniami.

MDS-Home_Image_Indywidualny-projekt_01

Kuchnie

Kuchnie

Kuchnia z przemyślanym systemem przechowywania, tak abyś mógł schować wszystkie akcesoria kuchenne, podziałem na strefy użytkowe, żebyś mógł wygodnie przygotowywać swoje posiłki. Kuchnia jednocześnie piękna, w wybranym przez Ciebie stylu i kolorze oraz trwała – wykonana z materiałów od sprawdzonych producentów.

MDS-Home_Image_Indywidualny-projekt_01
MDS-Home_Image-mobile_Zabuowy-na-wymiar-lazienki_02
MDS-Home_Image-desktop_Zabuowy-na-wymiar-lazienki_02

Łazienki

Łazienki

Skończ z leżącymi na wierzchu i kurzącymi się kosmetykami. Szafki łazienkowe dopasowane do każdej, nawet najmniejszej łazienki pozwolą na utrzymanie codziennego porządku.

Indywidualne realizacje

Chcesz więcej?

Jesteśmy w stanie wykonać każdy mebel – szafka RTV czy toaletka w kolorze ściany albo dobrana do odcienia deski podłogowej? Pokaż nam swoją inspirację a my przelejemy ją z papieru do rzeczywistości.

Oferujemy: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe, różnego rodzaju zabudowy meblowe.

Gwarantujemy: wysokiej jakości materiały, nowoczesne rozwiązania, pomiar i projekt mebli, transport oraz montaż, profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji, umowę, niezmienność ceny w trakcie realizacji.

Plan działania

Projektując meble na wymiar działamy w takim schemacie.

Jeśli masz już gotowy projekt swoich mebli z dobranymi materiałami - prześlij go do nas. Jeśli potrzebujesz pomocy umów się z nami na spotkanie w celu wykonania projektu zabudowy meblowej.

Projekt

Jeśli masz już gotowy projekt swoich mebli z dobranymi materiałami – prześlij go do nas.
Jeśli potrzebujesz pomocy umów się z nami na spotkanie w celu wykonania projektu zabudowy meblowej.
Przygotowujemy ofertę na wykonanie i montaż zabudów meblowych. Podpisujemy umowę na wykonanie usługi.

Oferta

Przygotowujemy ofertę na wykonanie i montaż zabudów meblowych. Podpisujemy umowę na wykonanie usługi.
Wykonujemy pomiar pomieszczeń. Rozpoczynamy proces produkcji zabudów meblowych.

Pomiar i produkcja

Wykonujemy pomiar pomieszczeń. Rozpoczynamy proces produkcji zabudów meblowych.
Montujemy Twoje indywidualne zabudowy meblowe.

Montaż

Montujemy Twoje indywidualne zabudowy meblowe.