Skip to content

Wykończania wnętrz: Mieszkania, apartamenty, domy

Oferta MDS-Home wykracza daleko poza usługi remontowe, które świadczymy na potrzeby Klientów z Warszawy, Piaseczna i okolicy. Dostarczamy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz, w ramach których zapewniamy wykończenie pod klucz mieszkania, apartamentu oraz domu.

Świadcząc kompleksowe usługi remontowe – od projektu, przez zapewnienie materiałów, aż po fachowe wykonawstwo – realizujemy unikalne na rodzimym rynku holistyczne podejście do remontów i wykańczania wnętrz. W praktyce nasze podejście przekłada się na całościowe wykończenie mieszkania lub dowolnego innego lokalu mieszkalnego przez jedną ekipę współpracujących ze sobą fachowców. Dzięki temu Klienci MDS-Home oszczędzają czas i pieniądze, które musieliby wydatkować współpracując z kilkoma działającymi niezależnie od siebie ekipami.

Klientów zainteresowanych zleceniem usług kompleksowego wykończenia wnętrz firmie MDS-Home zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi pakietami. Pakiety wykończeniowe wnętrz zapewniają dogodną i przejrzystą formę współpracy, w ramach której inwestor otrzymuje pełną specyfikację materiałów wykorzystanych przy realizacji wnętrz, jak również zakres prac remontowych realizowanych przez nasz Zespół.

Pakiety wykończeniowe wnętrz: Warszawa, Piaseczno, okolica

Wykończenie pod klucz wymaga przeprowadzenia szeregu prac i zastosowania zróżnicowanych materiałów wykończeniowych. W tradycyjnym modelu współpracy Inwestor ustala z ekipą remontową zakres usług i sam zajmuje się dostarczaniem materiałów. W naszym modelu opartym o pakiety wykończeniowe wnętrz Inwestor jest zwolniony z szeregu odpowiedzialności za płynności i terminowość realizacji prac. Wybierając dany pakiet otrzymuje On określone usługi remontowe, konkretne materiały oraz efekt finalny zgodny z przygotowanym wcześniej projektem. Wykończenie mieszkania w oferowanym modelu przebiega szybciej i jest mniej obciążające dla Inwestora, który nie musi:

  • szukać materiałów,
  • szacować ich ilości,
  • dbać o ciągłość dostaw,
  • zajmować się transportem materiałów i ich wniesieniem.

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych w konkurencyjnych cenach. Dzięki współpracy z producentami i dostawcami materiałów i elementów wyposażenia wnętrz dostarczamy najlepsze rozwiązania w ramach atrakcyjnych cenowo pakietów. W wyborze pakietu pomoże Państwu ich porównanie. Wykończania wnętrz w modelu pakietowym realizujemy na terenie miast Warszawa i Piaseczno. Współpracujemy również z Inwestorami z okolicznych miejscowości.

Kompleksowe usługi remontowe: Nieodłączny element każdego pakietu

Naszą wizytówką są profesjonalne usługi remontowe, które świadczymy z najwyższą starannością niezależnie od wybranego przez Klienta pakietu. Każde wykończenie pod klucz realizujemy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy aby było wyremontowane nasze mieszkanie. Dbamy o zastosowanie materiałów zgodnie ze wskazaniami producentów, przywiązujemy uwagę do detali wykończeniowych, zwracamy uwagę na funkcjonalność i estetykę wykańczanych wnętrz. Zapraszamy do skorzystania  z naszej oferty!